תוספת פרלינים כיבוד מתוק ואיכותי

DXHRUDQIJ9LDSIP
 • 250.00
  295.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
ניתן לשלב במהלך ההרצאה ו/או טעימות היין פרלינים עבודת יד תוצרת הארץ.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועדי אספקה
  המוצרים יועברו אליך עד 5 ימי עסקים מעת בו סיימתם את תהליך הרכישה באתר. אנו נעדכנכם באמצעות סמס/ווטאסאפ לגבי זמן ההגעה המשוער של ההזמנה אל הכתובת אותה מסרתם עם פרטי חזרה אל השליח.
  ביום בו תואמה השליחות, תשלח הודעת סמס/ווטאסאפ לצורך תיאום זה. ככל ולא תהיו בכתובת (ו/או מי מטעמכם) יתואם מועד חדש, כאמור המוצרים יישלחו בכפוף לזמני חברת המשלוחים ובהתאם למדיניות המפורטת בתקנון.

  מאחר ומועדי האספקה אינם בשליטת האתר. הריכם מתחייבים שלא תהיה לכם כל טענה נגד האתר הקשורה בשיבוש ו/או עיכוב עקב באספקת המוצרים.
  האתר לא יהיה אף אחראי לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו ולמשל שביתות, תקלות במחשוב או בטלפונים שיפגעו בהשלמת וסיום תהליך הרכישה.

  עלות
  מחיר המוצרים כולל מע”מ וחושבו לאחר תמחור ושיקול דעת מי מטעם האתר. יצוין כי איננו מתחייבים בתוך כך לעלות מוצר הזולה ביותר.
  המחירים עשויים שלא לכלול את דמי המשלוח – והכל בהתאם לתיאור המוצר. wineandtales עושים מאמצים כבירים כדי למנוע אי הבנות ו/או מצגים שאינם ברורים ולפיכך הינכם נדרשים לבדוק את ההזמנה שביצעתם ולוודא כי אכן הבנתם את תנאי ההזמנה ואת פרטיה.
  עם שליח עד הבית - העלות למשלוח כמפורט במחירון המשלוחים.
  בהזמנות מעל 300 ₪ משלוח עד הבית חינם
  איסוף עצמי חינם ללא דמי טיפול/משלוח מהוד-השרון.

  ניתן לבצע איסוף מכתובתנו המפורסמת באתר לאחר שנעדכנם כי ההזמנה מוכנה בתאום
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החלפות / החזר כספי
  המוצרים שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים והוכנו תוך הקפדה על איכות המוצר הסופי, ומאחר והמדובר ברובם במוצרי מזון, לא ניתן להחליפם על פי דין.
  עם זאת, אם חלילה המוצר שהגיע אליכם הינו פגום באופן כלשהו, לצורך החלפת מוצר אנא צרו עמנו קשר לתאום ההחלפה. יצוין כי הקופסה החיצונית של המוצר נועדה להגן עליו בלבד, על כן אם נפגמה בדיוור - איננו אחראים לכך ופגם מסוג זה לא יהווה סיבה להשבתו.
  נבקשכם כי תיצרו עימנו קשר לצורך הודעה על המוצר הפגום בתוך 24 שעות מזמן הגעתו, בצירוף צילום הפגם וצילום החשבונית כדי שנוכל לטפל ולתת מענה בהתאם.
x

#{title}

#{text}

#{price}